Përgatitjet për sfidën ndaj Skënderbeut, Musolli luan si… Zorro

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 7, 2020 | 18:27

FB Kategoria Superiore Kukësi Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Përgatitjet për sfidën ndaj Skënderbeut, Musolli luan si… Zorro

Kukësi ka pasur problematika të theksuara me mungesat gjatë takimit të së mërkurës kundër Vllaznisë, ku Ethemi e Rroca munguan për shkaqe kartonësh, ndërsa Musolli për çështje dëmtimi. Abazaj gjithashtu luajti i dëmtuar.

Musolli

Por, halli i verilindorëve nuk është zgjidhur akoma duke qenë se Shkurtaj pësoi një dëmtim në ligamentin e brendshëm dhe do të qëndrojë 3-4 javë jashtë.

Musholli Kukesi

Tashmë me pikëpyetje mbetet kapiteni Musolli, i cili akoma nuk e ka kaluar plotësisht dëmtimin në hundë, sy e kokë. Ai ka dalë sot në stërvitje, por është trajnuar me shumë kujdes. Pritet që kapiteni të vendosë një maskë mbrojtëse, por akoma qenia e tij nga fillimi apo jo ndaj Skënderbeut, mbetet në dyshim.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com