Përgatitjet për kampionatin. Tirana, e pavendosur për formacionin në takimin e parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 20, 2020 | 21:20


Përgatitjet për kampionatin. Tirana, e pavendosur për formacionin në takimin e parë

Riçard Danso në vend të Elton Kalesë, Erjon Hoxhallari në vend të Filip Najdovskit, Ardit Toli në të djathtë në vend të Toshevskit. Torasa mund të luajë si qendërmesfushor, ndërsa Sasraku e Muçi dhe Halili do të luajnë dy vende të titullarëve në sulm.
Tirana
Kjo është panorama e formacionit nëse dy maqedonasit e Çelhaka nuk riaftësohen në kohë për ndeshjen e parë të kampionatit kundër Kukësit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com