Përfundon shorti i Europa Ligës. Grup i fortë për Lacion, Milani me fat…në fund

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 14:45

Përfundon shorti i Europa Ligës. Grup i fortë për Lacion, Milani me fat…në fund

Është hedhur në Monako të Francës shorti për grupët e Europa Ligës. Goglat kanë nxjerrë përballje interesante. Kështu italianët e Milanit do të jenë në një grup me grekët e Olimpiakos, Real Betis dhe modestët e Dudelange.

sg

Ndërkohë duket punë e lehtë për Çelsin e Sarrit. Lacio e shqiptarëve do të këtë përballë Marsejën, Frankfurtin dhe Apollon. Interesante paraqitet situata në grupin E, ku Xhaka dhe Mustafi do të kenë përballë Ansi Agollin. Më poshtë pasqyra e grupeve:
grupa a dhe b
grupi c dh e 8
grup f dhe 8
grup g
grup 1

k dhe l

www.minuta90.com