Përforcim nga Bajerni i Mynihut, trajneri Dede bën publike listën e Kombëtares U-19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 2, 2019 | 12:15


Përforcim nga Bajerni i Mynihut, trajneri Dede bën publike listën e Kombëtares U-19

Trajneri i Kombëtares U-19,  Nevil Dede ka bërë publike listën për 2 ndeshjet miqësore që kuqezinjtë do të luajnë në datat 7 dhe 9 shtator ndaj Boshnjës në Zenicë.

Kombetarja U19

Grumbullimi ka nisur ditën e sotme në qytetin e Shkodrës, ku edhe do të kryhen seancat stërvitore përpara zhvendosjes në Boshnjë.

Në urdhërata e trajnerit Dede janë plot 23 lojtarë, një pjesë e rëndësishme e të cilëve kanë qenë edhe në grumbullimet e mëparshme gjatë këtij viti, dhe do të vëzhgohen në detaje nga stafi teknik.

cUNI

Ndërkohë që bie në sy edhe grumbullimi i futbollistit që aktivizohet me moshat e Bajern Mynihut, Marvin Çuni, si dhe shumë talente që janë pjesë e skuadrave të rëndësishme në Itali.

LISTA:

Lista U-21

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com