Përcaktohen datat dhe oraret për ndeshjet e Kupës së Italisë, ja kur do luajnë Milani, Interi dhe Juventusi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 10, 2019 | 20:34


Përcaktohen datat dhe oraret për ndeshjet e Kupës së Italisë, ja kur do luajnë Milani, Interi dhe Juventusi

Janë përcaktuar ditën e sotme datat dhe oraret, kur do të luhen ndeshjet e Kupës së Italisë të vlefshme për 1/8.coppa-italia-finale-681x463-681x463

Milani do të luajë në shtëpi ndaj Spalit, ndeshje e cila është planifikuar të zhvillohet në 15 janar në orën 17:30.

Një ndeshje të vështirë do të ketë Interi, të cilët gjithashtu do të luajnë në shtëpi ndaj Kaljari, ndeshje që do të zhvillohet në 14 janar duke filluar nga ora 20:45.

Juventusi do të luajë si vendas ndaj Udinezes, një ndeshje kjo e lehtë për Torinezët, që do të luajnë me ndihmën e publikut në 15 janar në orën 20:45.

Të gjitha ndeshjet:   kuuu

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com