Përballjet e javës së 8-të dhe renditja, Kategoria e Dytë luhet nesër

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Nëntor 14, 2017 | 16:33

Përballjet e javës së 8-të dhe renditja, Kategoria e Dytë luhet nesër

Ndryshe nga herët e tjera, Kategoria e Dytë do të zbresë në fushë ditën e nesërme ku do të zhvillohen përballjet e javës së 8-të. Në Grupin A sfidë tepër interesante do të jetë ajo mes Kukësit B dhe Partizanit B.

Ada Velipoje

Përballje tepër interesante ka rezervuar edhe Grupi B, ku Delvina e vendit të tretë do të presë Albpetrolin e vendit të 5-të. Një ndeshje delikate edhe për Orikumin e vendit të dytë që do të presë Devollin, i cili ka grumbulluar vetëm 3 pikë më pak. Më poshtë iu njohim me të gjitha përballjet e ditës së nesërme si dhe renditjen e të dyja grupeve.

 

GRUPI A

Grupi A

 

GRUPI B

Grupi B


www.minuta90.com