Përballja ndaj Luftëtarit, Vllaznia publikon çmimet e biletave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 21, 2020 | 9:59

FB Kategoria Superiore Lajmi i fundit Luftëtari Vllaznia

Përballja ndaj Luftëtarit, Vllaznia publikon çmimet e biletave

Do të luhet ditën e nesërme, duke filluar nga ora 14:00, ndeshja mes Vllaznisë dhe Luftëtarit, e vlefshme për javën e 23-të të Kategorisë Superiore.

vllaznia-luftetari-web-622x330

Klubi i Vllaznisë, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, ka bërë me dije se biletat për këtë ndeshje kanë dalë në treg.

Bileta më e shtrenjtë për të parë këtë takim nga shkallët e stadiumit është 1000 lekë, ndërsa ajo më e lira 300 lekë.

Njoftimi i klubit:

biletat

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com