Perballja me Skocinë në “Hampden Park”, FSHF vë kusht fitoren

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 11:00

Perballja me Skocinë në “Hampden Park”, FSHF vë kusht fitoren

Shhqipëria do të ndeshet sot në mbrëmje me skuadrën e Skocisë në Gllasgou. Ekipi i drejtuar nga Kristian Panuçi duket se do të hyjë vetëm me një objektiv në fushë. Fitoren!.

41371609_1766964783402743_7529087810305785856_n

Këtë e ka shprehur edhe vetë trajneri italian në konferencën për shtyp ditën e djeshme. Por duket se edhe fokusi i FSHF-së është vetëm te fitorja e kuqezinjve dhe vetë faqja zyrtare e Federatës në “Facebook” ka postuar momente nga stadiumi “Hampden Park” ku dhe vendos si kusht vetëm fitoren.

41527336_311412109637704_961481463465771008_n

www.minuta90.com