“Për fëmijën e katërt, Toti le të gjejë femër tjetër”, Ilari Blazi befason me deklaratën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 14, 2020 | 10:34

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

“Për fëmijën e katërt, Toti le të gjejë femër tjetër”, Ilari Blazi befason me deklaratën

Disa javë më parë Françesko Toti kishte shprehur dëshirën e tij për të pasur edhe një fëmijë të katërt, teksa kishte deklaruar se po përpiqet që të bindë bashkëshorten e tij Ilari Blazi.

Totti.Ilary.Blasi.eleganti.2019.20.356x237

Ndërkohë, përgjigjja e kësaj të fundit ka qenë e prerë: “Nëse dëshiron fëmijë të katërt, le ta bëjë me ndonjë tjetër”, është shprehur modelja e njohur italiane, duke ia shuar ëndrrën kapitenit legjendar të Romës.

Ilari C_2_articolo_3156796_upiFoto1F Ilary-Blasi-Totti-mund-te-behet-trajner Ilari-Toti

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com