Pengesë mes Ibrahimoviçit dhe Milanit për rinovimin, shkak bëhet rroga

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 16:44


Pengesë mes Ibrahimoviçit dhe Milanit për rinovimin, shkak bëhet rroga

Sipas disa raportimeve të fundit, ka ende një pengesë të vogël mes Zlatan Ibrahimoviçit dhe Milanit për rinovimin. “SportMediaset” dhe “Gazzetta Dello Sport” pretendojnë se Milani i ka ofruar Ibrahimoviçit një pagë prej 6 milionë euro, kurse suedezi kërkon 7.5 milionë euro.

Ibrahimovic.Milan.2019.20.urla.750x450

Sipas mediave italiane të dyja palët janë në bisedime të avancuara. Ibrahimoviç i’u bashkua Milanit në janar si lojtarë i lirë dhe ka shënuar 10 gola në 18 ndeshje.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com