Pasuesi i Higuainit, Juventusi piketon tre sulmues. Kandidat dhe lojtari i Arsenalit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 14, 2020 | 13:40


Pasuesi i Higuainit, Juventusi piketon tre sulmues. Kandidat dhe lojtari i Arsenalit

Juventusi po ndjek 3 sulmues për të vendosur se cili prej tyre do të zëvendësojë Gonzalo Higuainin.
lakazet

“Tuttosport” raporton se bardhezinjtë kanë bërë një listë me këta lojtarë që mund t’i bashkohen Juves edicionin e ri: Arkadiush Milik, Edin Xheko dhe Aleksandër Lakazet.

Futbollisti i Arsenalit ka qenë një dëshirë e hershme e Juventusit, por shifra e lartë e ka penguar “Zonjën e Vjetër” që ta blejë sulmuesin francez. Arseali është gati tashmë që ta shesë Lakazetin në mënyrë që të përmirësojë financat.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com