Pasi konfirmoi lidhjen me mbesën e ish-gruas, ja çfarë bën Hulku

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 23, 2020 | 23:45


Pasi konfirmoi lidhjen me mbesën e ish-gruas, ja çfarë bën Hulku

Futbollisti brazilian Hulk është martuar me mbesën e ish-gruas së tij, pasi kishte konfirmuar lidhjen e tyre në dhjetor të vitit të kaluar.

hulk

Sulmuesi, i cili luan për skuadrën Shangai në Supërligën Kineze, u nda nga gruaja e tij, Iran Angelo, në korrikun e kaluar pas 12 vitesh martesë.

hulkuu

Lajmi për martesën e tij me Kamila Angelo u konfirmua nga vetë ai në rrjetin social Instagram ku shkruajti se ishin të martuar tashmë.

hulkkkk

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com