Pasardhësi i Ronaldos, ja kush do ta mbajë fanellën me numër 7 te Reali

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 30, 2018 | 16:21

Pasardhësi i Ronaldos, ja kush do ta mbajë fanellën me numër 7 te Reali

Reali e bëri tashmë një lëvizje të fundit në merkato dhe ajo mban emrin e lojtarit Mariano. Mesfushori i avancuar që luan në krahun e majtë duket se do të jetë ai që do të zëvendësojë Kristiano Ronaldon.

Mariano Diaz

Ndërkohë që jo vetëm kaq por lojtari do të veshë edhe fanellën me numrin 7 të cilën më parë e kanë veshur emra si: Huanito, Butragenjo, Raul dhe Kristiano Ronaldo. Kjo tregon edhe përgjegjësinë e madhe që lojtari do të ketë mbi supe. Nuk mund të thuhet se Mariano është një goditje e madhe por fanella me numrin 7 tregon besimin e madh që kanë drejtuesit te 25-vjeçari.

sdhfjdf

www.minuta90.com