Pas dështimit për të nënshkruar me Milinkoviç-Saviç, Milani kërkon “yllin” e Mançester Junajtidit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 16, 2018 | 23:13

Pas dështimit për të nënshkruar me Milinkoviç-Saviç, Milani kërkon “yllin” e Mançester Junajtidit

Pasi nuk arriti të mbyllë një marrëveshje me Lacion për të marrë “yllin” serb Sergej Milnkoviç-Saviç, tashmë Leonardo ka ndërruar objektiv. Bëhet fjalë për francezin e Mançester Junajtidit, Antoni Marsial.

diego laksalt

Këto ditë Milna ka afruar Laksalt dhe Kastijeho por duket se klubi dëshiron që të bëjë një goditje të madhe në merkato por gjithmonë huazim me të drejtë blerje vitin tjetër pasi Milan pengohet nga “Fair Play Financiar”.

marsial

Sipas asaj që bën me dije “ESPN” edhe lojtari duket se nuk gjend dot hapësira te “djajtë” dhe kërkon që të ndërrojë skuadër. Pikërisht këtu Leonardo është duke u bërë gati për një ndërhyrje të fuqishme në merkato.

www.minuta90.com