Partnerja e Imobiles me forma seksi, poston foton krah sulmuesit: Bomberi im

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 3, 2020 | 19:11


Partnerja e Imobiles me forma seksi, poston foton krah sulmuesit: Bomberi im

Sulmuesi i Lacios, Çiro Imobile u shpall golashënuesi më i mirë i Serisë A dhe i Europës. Imobile e mbylli sezonin në kuotën e 36 golave duke lënë pas Mesin dhe Ronaldon në garën për “Këpucën e Artë”.


View this post on Instagram

❤️ insieme a te passo dopo passo @ciroimmobile17

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena) on

Me përfundimin e sezonit sulmuesi po shijon disa ditë pushimi me partneren e tij, Xhesika Melena. Ka qenë kjo e fundit që ka postuar një foto në rrjetet sociale krah Imobiles me mbishkrimin: “Bomberi im”. Ajo që bie në sy janë format fantastike dhe seksi të bukuroshes Melena.

 

 

 

View this post on Instagram

 

❤️ con il mio bomber ❤️ @ciroimmobile17 A post shared by jessica Melena (@jessicamelena) on

View this post on Instagram

welcome…Enta🤣 3️⃣0️⃣🎂 #graziemilleatuttipergliauguri💝

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena) on

 

 

 

View this post on Instagram

 

welcome…Enta🤣 3️⃣0️⃣🎂 #graziemilleatuttipergliauguri💝 A post shared by jessica Melena (@jessicamelena) on

View this post on Instagram

☀️ Summer Dreams ☀️Chissa’ cosa succederà quest’estate. Io però non voglio smettere di sognare il mare 🌊 👙 @tiarebeachwear #tiarebeachwear

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena) on


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com