Partnerja e Dibalës i habit të gjithë: Jam biseksuale, nuk kam asnjë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 21, 2021 | 23:07


Partnerja e Dibalës i habit të gjithë: Jam biseksuale, nuk kam asnjë…

Partnerja e Paulo Dibalës, Oriana Sabatini i ka habitur të gjithë, teksa së fundmi ka zbuluar se është biseksuale.

DYBALA SABATINI

Bukuroshja italiane, në profilin e saj në “Instagram”, ka pranuar të marrë disa pyetje nga ndjekësit e saj, ku do të përgjigjej, me po ose jo. Një ndër pyetjet e ndjekësve të saj, ishte, nëse ajo është biseksuale apo jo. Nuk mungoi as përgjigjja e Orianës, e cila i ka habitur të gjithë me përgjigjen e saj.

“A jam biseksuale? Nëse me të vërtetë duhet t’i vendos një etiketim vetes, atëherë mendoj se jam. Nuk e di nëse jam lezbike apo një grua biseksuale, por nuk kam asnjë paragjykim për këtë çështje. Gjëja më e mirë në jetë është të ndihesh e lirë”, shkruante Sabatini.

Dibala dhe Oriana Sabatini

740full-oriana-sabatini C-oCA2OWsAEtJux ORIANA original Oriana-Sabatini-in-Bikini-6-1024x696

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/