Partizani zbret sot në fushë, “demat” do të sfidojnë në miqësore skuadrën sllovene

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2022 | 14:27


Partizani zbret sot në fushë, “demat” do të sfidojnë në miqësore skuadrën sllovene

Ditën e sotme në orën 18:00 Partizani zhvillon miqësoren e dytë në Slloveni, ku po kryen fazën përgatitore.

PARTIZANI 1

Pas NS Murës, të kuqtë sfidojnë një kundërshtar më modest, Jadran Dekanin, që luan në ligën e dytë për nga rëndësia në Slloveni.

Gjithsesi, impenjimi nuk ndryshon dhe Mehmeti pritet të aktivizojë sërish titullarët që ka në dispozicion, për t’u dhënë shans të rinjve në pjesën e dytë.

287685674_1912686255592428_7137658451735239100_n

PANORAMASPORT.AL