Partizani përballë “furtunës”, Malota mesazh Vllaznisë: Asgjë s’ka mbaruar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 9, 2020 | 18:58

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Partizani Vllaznia

Partizani përballë “furtunës”, Malota mesazh Vllaznisë: Asgjë s’ka mbaruar

Mbrojtësi i Vllaznisë Renato Malota i bëri thirrje skuadrës të tregojë më tepër kujdes në pjesën e dytë ndaj Partizanit, pasi udhëheqim minimalisht me golin e Gilman Likës.

malota

Pas përfundimit të 45 minutave, Malota këmbëngul se shkodrant nuk duhet të festojnë, pasi asgjë s’ka mbaruar.

Me këtë rezultat, Partizani rrezikon të koleksionojë humbjen e tretë radhazi.

“Të jemi të kudeshshëm. Pjesa e parë ishte e mirë. Akoma s’ka mbaruar asgjë. Na duhen 3 pikët, meqë nuk jemi mirë në renditje”, përfundoi futbollisti i Vllaznisë Renato Malota.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com