Partizani kërkon kthesën me Teutën, por shikoni sa kanë “demat” që nuk fitojnë në shtëpi ndaj durrsakëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 4, 2020 | 11:09

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Partizani Teuta

Partizani kërkon kthesën me Teutën, por shikoni sa kanë “demat” që nuk fitojnë në shtëpi ndaj durrsakëve

Teutës i ka ecur në përgjithësi me Partizanin në transfertë, fat të cilin durrsakët shpresojnë që ta kenë edhe sot.teuta-partizani

Teuta prej gati një viti nuk e njeh humbjen me të kuqtë, pasi për herë të fundit janë mundur nga kampionët më 17 mars 2019, ku Partizani fitoi 3-0 në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Sa i përket këtij sezoni, në fazën e parë Teuta ka barazuar 1-1 në kryeqytet dhe ka fituar 1-0 në shtëpi, një ndeshje e tensionuar që u shoqërua me 4 kartonë të kuq.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com