Partizani i Dajës, ja si pritet të jetë skuadra e re e të kuqve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 11, 2020 | 23:40


Partizani i Dajës, ja si pritet të jetë skuadra e re e të kuqve

Trajneri Ilir Daja pritet që nesër të nisë punën në terren me të kuqtë e kryeqytetit.
daja prezantim
Në situatën aktuale është e vështirë të thuash se cili do të jetë formacioni i mundshëm nën drejtimin e 53-vjeçarit, për vetë largimet dhe afrimet që mbeten në miniaturë. Duke marrë të mirëqenë kontingjentin aktual dhe lojtarët që janë trumbetuar si afrime të mundshme, mund të bëhet edhe një formacion paraprak se si mund të luajë aktualisht Partizani, ndonëse për disa lojtarë akoma nuk është vendos e ardhmja e tyre.

formacioni i mundshem

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com