Paraqitja ndaj Lirisë nuk e bindi Ze Marian, braziliani largon 5 futbollistë nga Tirana

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 12, 2017 | 22:47

Paraqitja ndaj Lirisë nuk e bindi Ze Marian, braziliani largon 5 futbollistë nga Tirana

Barazimi 3-3 ndaj Lirisë së Prizrenit e ka lënë të pakënaqur trajnerin e Tiranës, Ze Maria. Pas ndeshjes së zhvilluar në “Selman Stërmasi”, ai ka larguar nga ekipi 5 futbollistë që ishin duke u provuar për të qenë pjesë e bardhebluve në sezonin e ardhshëm. Myrtaj, Asare, D’Anxhelo, Meta dhe…

Barazimi 3-3 ndaj Lirisë së Prizrenit e ka lënë të pakënaqur trajnerin e Tiranës, Ze Maria. Pas ndeshjes së zhvilluar në “Selman Stërmasi”, ai ka larguar nga ekipi 5 futbollistë që ishin duke u provuar për të qenë pjesë e bardhebluve në sezonin e ardhshëm.

tirana liria1

Myrtaj, Asare, D’Anxhelo, Meta dhe Valentino janë lojtarët të cilët nuk arritën ta bindin brazilianin Ze Maria për cilësitë e tyre.


www.minuta90.com