FOTO/ “Panorama Sport” njoftoi akordin 6 javë më parë me Dajën, ja si e përgënjeshtronte Partizani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2020 | 23:00


FOTO/ “Panorama Sport” njoftoi akordin 6 javë më parë me Dajën, ja si e përgënjeshtronte Partizani

“Panorama Sport” publikoi më 1 korrik lajmin se Partizani kishte arritur marrëveshje me Ilir Dajën për sezonin e ardhshëm.

daja

Një ditë më pas klubi i kuq doli me një reagim zyrtar duke përgënjeshtruar lajmin e gazetës dhe duke konfirmuar Adolfo Sormanin në stolin e kuq. Natyrisht, çdo klub ka të drejtën e vet të mbrojë trajnerin dhe çdo pjesëtar të tijin, për aq kohë sa iu kanë besuar një detyrë. Ashtu sikundër edhe gazeta ka të drejtë të mbrojë punën dhe lajmet që ajo publikon. Vlerësimin për të gjithë në fund e bëjnë tifozët dhe opinioni publik…!

117645989_323494575369214_1645900129837760823_n117653085_348096692874480_7708057124042151792_n

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com