Panik në klubin e Kategorisë së Dytë, një futbollist rezulton pozitiv me Koronavirus

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 11, 2020 | 21:45


Panik në klubin e Kategorisë së Dytë, një futbollist rezulton pozitiv me Koronavirus

Një futbollist i Albpetrolit ka rezultuar pozitiv me Koronavirus, vetëm disa javë pas përfundimit të kampionatit. Emri i lojtarit nuk bëhet publik për momentin për të mos përhapur panik, ndërkohë që bëhet e ditur, se ai gëzon gjëndje të mirë shëndetësore, pa komplikacione dhe është izoluar menjëherë në banesën e tij.

aLBPETROLI

Kujtojmë që Albapetroli këtë sezon zuri vendin e tretë në Grupin B të Kategorisë së Dytë, teksa u eliminua nga Maliqi në “Play-Off”, me rezultatin 2-1.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com