Pamje të reja nga përleshja e Ozilit dhe Kolasinaçit me grabitësit, mbrojtësi boshnjak nuk frikësohet as nga…thika

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 6, 2019 | 19:30

Bota Premier Liga Të fundit Video

Pamje të reja nga përleshja e Ozilit dhe Kolasinaçit me grabitësit, mbrojtësi boshnjak nuk frikësohet as nga…thika

Një video e re ka dalë, për sa i përket një përleshje midis disa grabitësve dhe dy lojtarëve të Arsenalit, Ozil dhe Kolasinaç në muajin korrik.kolasinac

Në pamjet e reja që kanë dalë së fundmi, shihet mbrojtësi Kolasinaç, të cilit nuk i trembet syri nga personat me thikë. Ndonëse njëri nga grabitësit tenton t’i fusë frikën dy lojtarëve duke tentuar t’i godasë me thikë , mbrojtësi nuk lëviz fare dhe qëndron i qetë pa u trembur fare.

Ndërkohë që Ozil ishte brenda në makinë dhe i thoshte shokut të tij të hipte dhe të largoheshin, ky i fundit bëri rezistencë ndaj agresorëve, të cilët gjithashtu tentoi t’i godasë, por u larguan.

Për më shumë shikoni videon:

PANORAMASPORT.ALwww.minuta90.com