“Pamje”, Alesia Bami provokon ndjekësit e saj me foton “hot” nga pushimet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 9, 2020 | 22:20


“Pamje”, Alesia Bami provokon ndjekësit e saj me foton “hot” nga pushimet

Moderatorja e “Proçesit Sportiv” Alesia Bami vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe larg kamerave. Bukuroshja po kalon pushimet në brigjet e jugut të Shqipërisë. Këtë herë ajo ka provokuar ndjekësit në rrjetet sociale me një foto nga Shpellave e Pëllumbave në Sarandë.

alesia-bami3
Ish-velina shkruan “view” duke treguar njëkohësisht dhe linjat e saj trupore.

Alesia Bami njihet si njëra prej femrave më të pëlqyera të ekranit shqiptar.


View this post on Instagram

View 🧚

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

alesia bami

alesia-bamialesia-bami2

albana-bejko-ALESIA-BAMI-MARINA-VJOLLCA

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com