PAMJE +18/ Ish-kampioni i Uimbëlldon shokon fansast, poston videon e të dashurës në restorant duke përdorur… lodër për se*s

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 30, 2022 | 23:49


PAMJE +18/ Ish-kampioni i Uimbëlldon shokon fansast, poston videon e të dashurës në restorant duke përdorur… lodër për se*s

Ish-kampioni i Uimbëlldon në kategorinë e sportistëve me karrige me rrota, Dilan Alkot, ka lënë të shtangur fansat e tij me videon e publikuar shokuese.

Collage Maker-30-Jun-2022-09.16-PM

Ai shfaqet në një restorant në Londër me të dashurën e tij, Shantel Oten, teksa i jep asaj një lodër për marrëdhënie seksuale dhe i kërkon ta përdori në atë moment.

Ajo nuk heziton dhe e vendos menjëherë, teksa Alkot e kontrollon atë me anë të telefonit të tij.

Gjithashtu, Oten lejon tenistin australian dhe shoqet e saj që ishin prezentë që ta preknin në vendin intim. Për më tepër, ishte vetë Oten e cila e postoi këtë video në rrjetet sociale, teksa tregon se si nisi gjithçka me anë të vetëm një mesazhi.

 

0202020

0123

PANORAMASPORT.AL