Palestër dhe xhakuzi, ky është jahti marramendës ku pushuan Ronaldo dhe Xheorxhina

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 26, 2020 | 18:22


Palestër dhe xhakuzi, ky është jahti marramendës ku pushuan Ronaldo dhe Xheorxhina

Kristiano Ronaldo dhe Xheorxhina Rodrigez kaluan disa ditë relaksi në brigjet e italisë. Ylli i Juventusit mori me qera një super jaht luksoz në Viaregjo. Jahti luksoz quhet Afrika dhe kushton më shumë se 16 milion euro.

jahti i ronaldos

Jahti është ndërtuar në vitin 2010 dhe është rinovuar për herë të fundit në vitin 2018. Ky jaht marramendës ka 6 dhoma, përfshirë një suitë. Ka ajër të kondecionuar, palestër, xhakuzi, lidhe Wifi në bord, shërbime të xhet skive, etj.

Ronaldo Xheorxhina

Një tjetër gjë që mori vëmendjen e mediave ishte edhe veshja e çifit atë ditë, ku vetëm çorapet e Xheorxhinës kushtonin mbi 100 euro.

jahtiiii

Në total çmimi i veshjeve dhe aksesorëve të çiftit portugez arrin shifrën e 3000 eurove.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com