“Pa filtra, pa make up”, ja si duket moderatorja sportive Eva Murati ujë e sapun

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 15, 2020 | 16:54


“Pa filtra, pa make up”, ja si duket moderatorja sportive Eva Murati ujë e sapun

Duke qenë se jemi në muajin gusht, shumica e personazheve të njohur janë nisur drejt destinacioneve të shumta dhe të bukura të vendit tonë për të kaluar pushimet.

eva1

Një ndër to është edhe moderatorja bukuroshe, Eva Murati.

Ashtu si të tjerët, edhe Eva nuk ka nguruar të postojë foto e video të ëmbla nga bregdeti shqiptar.

eva7

Ajo publikoi në Instagram një foto ku shfaqet pa make up në fytyrë në ditën e fundit në plazh dhe duket kaq e ëmbël.

eva6

Krah fotos ajo shkruante: “Pa filtra, pa make up. Pa e vrarë mendjen për botën. Thjesht duke shijuar ditën time të fundit në plazh”.

Nuk kanë munguar komentet e shumta të fansave, të cilët sigurisht e komplimentuan për pamjen e mrekullueshme edhe pse pa pikë make up-i në fytyrë.

eva5eva4eva3eva2
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com