“Pa Champions shumë futbollistë do të largohen nga Juve”, Vieri bën deklaratën e bujshme: Interi fiton dhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 14, 2021 | 20:18


“Pa Champions shumë futbollistë do të largohen nga Juve”, Vieri bën deklaratën e bujshme: Interi fiton dhe…

Ish-sulmuesi i Interit, Kristian Vieri, komentoi sfidën e nesërme që zikaltrit do të luajnë kundër Juventusit, teksa u shpreh se nëse bardhezinjtë nuk kualifikohen në Champions shumë lojtarë do të largohen.

kristian vieri

Ndër të tjera, “Bobo” Vieri tha se Interi do të fitojë dhe Juventusi do të përballet më një krizë të  madhe financiare, ku shumë lojtarë do të largohen.

“Për mua, Interi do të fitojë në Torino dhe Juventusi nuk do të luajë Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm. Pa Champions, Ronaldo do të largohet dhe shumë të tjerë do ta ndjekin, Juventusi do të përballet me një krizë të rëndë financiare. Do të jetë një dështim dramatik dhe shumë lojtarë do të largohen”, u shpreh ish-sulmuesi.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/