Oriola Marashi josh me foto të nxehta, provokon nga pishina

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 24, 2021 | 14:25


Oriola Marashi josh me foto të nxehta, provokon nga pishina

Partnerja e Eros Grezdës, Oriola Marashi solli pak ditë më parë disa pamje, duke u relaksuar në pishinë. Së fundi, ajo ka qenë e angazhuar në sfilatë të brendit të njohur “Guess”.

Pas sfilatës, ajo bashkë me disa modele kanë gjetur pak kohë për t’u relaksuar në pishinën e vendit ku po qëndrojnë. Modelja shqiptare ndau me ndjekësit disa video në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Oriola po e filmonte veten nga afër, teksa po relaksohej brenda pishinës, ndërsa ishte veshur me bikini të zeza. Kjo nuk është hera e parë që kjo modele po bashkëpunon me “Guess”, ndërsa ka punuar edhe më disa marka të tjera

/Panoramaplus.al

      
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/