Organizimi i stafit të akademisë së Partizanit, ja cilët do të jenë trajnerët e moshave

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 12, 2020 | 22:32

Organizimi i stafit të akademisë së Partizanit, ja cilët do të jenë trajnerët e moshave

Bllokimi i merkatos ka bërë që Partizani të mos formojë dot ekipin U-21 për këtë sezon. Gjithsesi, së fundmi klubi ka bërë edhe organizimin e akademisë, ku janë përcaktuar edhe trajnerët.

unnamed

Reinaldo Kalari është trajneri i ekipit U-19 profesionist, ndërsa Ledio Pano trajneri i U-17-ës profesioniste. Ndërsa trajnerë të ekipeve që marrin pjesë në Kategorinë e Parë janë, Ylli Shehu për U-19 dhe Marko Pelinxhi për U-17. Enkel Lika është trajner i ekipit U-15, ndërsa Artan Karapici trajneri i Partizanit U-13.

PANORAMASPORT.AL