Oraret e ndeshjeve, FSHF mund të dalë blof

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shkurt 14, 2018 | 12:00

Oraret e ndeshjeve, FSHF mund të dalë blof

Dy prej takimeve çerekfinale të Kupës së Shqipërisë mund të shndërrohen në blofin e madh të FSHF-së me llogaritjet. Në dy prej stadiumeve, “Gjirokastra” dhe “Zeqir Ymeri”, sfidat Kukësi-Tirana dhe Luftëtari-Laçi do të startojnë në orën 14:00. Mirëpo, duke qenë sfida kthimi, një rezultat i barazuar me takimet e para…

Dy prej takimeve çerekfinale të Kupës së Shqipërisë mund të shndërrohen në blofin e madh të FSHF-së me llogaritjet. Në dy prej stadiumeve, “Gjirokastra” dhe “Zeqir Ymeri”, sfidat Kukësi-Tirana dhe Luftëtari-Laçi do të startojnë në orën 14:00.

ee

Mirëpo, duke qenë sfida kthimi, një rezultat i barazuar me takimet e para mund t’i çojë në kohën shtesë. Nisur nga kushtet atmosferike dhe errësimit të kohës, mungesa e impianteve ndriçuese në këto stadiume mund të nxjerrë blof FSHF-në me llogaritjet.


1 comment Shfaq Komente Fshih komente
  • Zakonisht ndeshjet e kthimit per kupen e Republikes, nisin 30 minuta ose 1 ore perpara, per ti dale perpara ndonje barazimi te mundshem rezultati me ndeshjen e pare! Pse, kaq e paafte eshte FSHF qe te mos e llogarise dhe kete mundesi! Sa turp!

Shkruaj nje koment

www.minuta90.com