Operohet bashkëshortja e Panuçit, falenderim special për trajnerin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 13, 2018 | 21:42

Operohet bashkëshortja e Panuçit, falenderim special për trajnerin

Bashkëshortja e trajnerit të Kombetarës Kristian Panuçi ka bërë një ndërhyrje kurirgjikale për Hernie Inguinale.  Në një postim në rrjetin social ‘Instagram” bukuroshja Samanta Togni ka shkruar se operacioni ka dalë me sukses dhe ndihet shumë mirë duke siguruar se shmë shpejtë do ti rikthehet skenës edhe më e forte se më parë.

panuci

Më tej balerina 36- vjecare ka falenderuar mjekët për suksesin e operacionit, familjen  si edhe dashurinë e saj Kristian Panuçi i cili i ka qendruar afër.

Samanta Panuci

Togni dhe Panuçi janë njohur në spektaklin “Dancing With the Stars” që zhvillohet  në Itali, ku pritet që të mungojë në edicionin e radhës për shkak të operimit.

www.minuta90.com