Ofertë 2 miliardë euro në tavolinën e Liverpulit, klubi i thotë “Jo”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 24, 2018 | 21:08

Ofertë 2 miliardë euro në tavolinën e Liverpulit, klubi i thotë “Jo”

Është e vështirë të refuzosh një ofertë të çmendur sheikësh. Epo këtë gjë e ka bërë skuadra e Liverpulit dhe kur diçka bëhet me pasion nuk të shkon për asnjë moment mendja te paratë. Kjo është ajo që bëjnë në fakt drejtuesit e Liverpulit.

2018-05-13-353-Liverpool_Brighton-1080x675

Një ofertë prej 2 miliardë eurosh ka ardhur në drejtim të klubit nga Khaled Bin Zjed Al Nehajan, i cili kërkonte të merrte shumicën e aksioneve të klubit. Por kushëriri i presidentit të Mançester Sitit, ka marrë një përgjigje negative.

www.minuta90.com