“Nuk përmbahej në shtrat”, ylli i Mançester Sitit thyen karantinën me modelen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 12, 2021 | 23:20


“Nuk përmbahej në shtrat”, ylli i Mançester Sitit thyen karantinën me modelen

Futbollisti i Mançester Sitit, Benjamin Mendi, njihet për jetën e shfrenuar jashtë, teksa shpeshherë ka përfunduar në qendër të kritikave për sjelljet e tij jashtë fushe.

TM-comp-Mendy-1

Pasi kishte thyer masat anti-COVID gjatë festës së ndërrimit të viteve, 26-vjeçari francez është future sërish në telashe.

NINTCHDBPICT000629301528

Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në qershorin e kaluar, kur Mendi kishte njohur në internet modelen Klaudia Marino.

resize

Kjo e fundit bën të ditur se futbollisti i pagoi fluturimin nga Athina për në Britani, për t’u argëtuar së bashku në vilën me vlerë 7 milionë euro.

NINTCHDBPICT000629304100-1

“Gjatë bisedës që patëm në rrjetet sociale, i thashë që duhet të qëndroj për 14 ditë në vetizolim nëse udhëtoja tek ai, por Mendi më bëri të ditur se nuk duhet të shqetësohesha, pasi askush nuk do të më kontrollonte”, rrëfen modelja, e cila më tej tregon detaje të tjera nga marrëdhënia me futbollistin:

NINTCHDBPICT000629305919-3

“U argëtuam. Ai ishte i papërmbajtshëm në shtrat”, ka deklaruar modelja seksi.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/