Nuk përbën prioritet për Atletikon, klubi italian piketon Diego Kostën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 28, 2020 | 17:55


Nuk përbën prioritet për Atletikon, klubi italian piketon Diego Kostën

Roma po mendon të sjellë këtë verë sulmuesin e Atletiko Madridit Diego Kosta.

liverpool.atleticomadrid.diegocosta.2019.2020.750x450

Drejtori i klubit verdhekuq ka piketuar futbollistin braziliano-spanjoll si lojtarin e duhur për të udhëhequr repartin ofensiv të kryeqytetasve. Sipas “El Mundo Deportivos” Kosta do të marrë vendin e Nikola Kaliniçit, shokut të skuadrës te Atletiko Madridi, i cili është huazuar te Roma për këtë sezon.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com