“Nuk më dukesh naj far bukurie që…”- Lei Kraja i “mbyll gojën” ndjekëses me këtë përgjigje

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 6, 2021 | 17:40


“Nuk më dukesh naj far bukurie që…”- Lei Kraja i “mbyll gojën” ndjekëses me këtë përgjigje

Moderatorja sportive, Lei Kraja i ka shuar kuriozitetin ndjekësve në Instastory, ku i është përgjigjur jo vetëm pyetjeve, por edhe komenteve negative.

lei kraja (2)

Dikush i shkroi moderatores seksi: “Vallaj nuk më dukesh naj far lloj bukurie aq sa për me dal në televizion. Më dukesh shumë mëse normale vajzë”. Lei ia ktheu: “Dhe çuditërisht qenka një profil fallco”, shoqëruar me disa emoji duke qeshur me lot.

lei kraja (1)

Mirëpo dikush tjetër vazhdoi me komentet negative ndaj moderatores, pasi i shkroi: “Ti nuk bën për asgjë vajzë. As për të heq barërat e këqinj”. Ndërkohë, Lei shkroi: “Dhe një tjetër profil fallco. Nëse je i lumtur nuk shkruan kurrë në këtë lloj mënyre. Shpresoj shumë që ta gjesh lumturinë tënde”.

lei kraja (3)

Me datë 14 shtator, Lei do të jetë pjesë e ekranit nga e hëna në të premte si pjesë e emisionit “Ditë pas Dite” që drejtohet nga Fjodora Fjora. Ai do të transmetohet në “Radio televizionin Shqiptar”. Ndërsa me datë 15 shtator, moderatorja do të vijë me një emision për sportin, por ajo nuk e zbuloi konkretisht se për çfarë bëhet fjalë.

lei kraja (4)lei kraja hygerta sako (8)lei kraja hygerta sako (9)lei kraja hygerta sako (4)lei kraja (8)lei kraja hygerta sako (1)lei kraja (7)lei kraja (6)lei kraja (5)lei kraja (10)lei kraja (9)

© Panorama.al

 

 

 

 

 Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/