Nuk kanë fund problemet për Shehin para ndeshjes me Tiranën, Kukësit i dëmtohet edhe një sulmues tjetër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 4, 2020 | 9:23


Nuk kanë fund problemet për Shehin para ndeshjes me Tiranën, Kukësit i dëmtohet edhe një sulmues tjetër

E enjtja ka qenë një ditë tersi për Kukësin dhe veçanërisht sulmuesit e tij. Pas dëmtimit të Vasil Shkurtajt, e njëjta gjë ndodhi edhe me zëvendësuesin e tij, Gordon Kuper.Kukesi stervitje ne prag te Luftetarit

Ky i fundit luajti deri në minutën e 82-të, kur dhe la fushën pas një problemi në këmbën e majtë.

Nga sa mësohet, edhe Kuper me shumë mundësi nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e së hënës ndaj Tiranës. I vetmi qendërsulmues i mirëfilltë në dispozicion për trajnerin Shehi është Markovanbasten Çema.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com