“Nuk ka telefonatë për Vidalin nga Interi”, Barcelona flet për thashethemet rreth së ardhmes së kilianit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 28, 2020 | 18:56


“Nuk ka telefonatë për Vidalin nga Interi”, Barcelona flet për thashethemet rreth së ardhmes së kilianit

Në adresë të Barcelonës nuk ka ardhur asnjë telefonatë nga ana Interit për Arturo Vidalin.

vidal

Të paktë kështu shprehet “El Mundo Deportivo”, i cili raporton nga burime të brendshme brenda klubit katalanas se zikaltërit nuk kanë kontaktuar sërish që prej muajit janar për të diskutuar rreth transferimit të mesfushorit kilian drjet “San Siros”.

Ditën e djeshme, u raportua se drejtuesit e Barcelonës kanë nxjerrë në shitje 32-vjeçarin Vidal dhe se Interi ishte skuadra e parë që pret ardhjen e ish-futbollistit të Juventusit dhe Bajernit në Milano.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com