Nuk ka paqe për çiklistin e njohur, arrestohet për dhunë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 10, 2018 | 13:28

Nuk ka paqe për çiklistin e njohur, arrestohet për dhunë

Jan Ullrish nuk po gjen dot paqe. Pas shumë problemeve me alkolin dhe drgoën, çiklisti gjerman është arrestuar në Frankfurt. Sipas “Bild” ai akuzohet për dhunë ndaj një prostitute.

1,w=993,q=high,c=0.bild

Çiklisti ishte kthyer nga Majorka për të vazhduar terapinë e varësisë nga alkoli. Tashmë ai është në paraburgim. Gjithashtu media njofton se ai ka qenë nën efektin e alkolit dhe drogës gjatë momentit të arrestimit. Fituesi i Turit të Francës ishte arrestuar edhe pak ditë më parë në Majorka për sulm ndaj fqinjit të tij.

C_29_articolo_1230575_upiImgPrincipaleOriz


www.minuta90.com