Nuk është më titullar, Reali pranon të shesë yllin e skuadrës për jo më pak se 50 milionë euro

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 0:03


Nuk është më titullar, Reali pranon të shesë yllin e skuadrës për jo më pak se 50 milionë euro

Real Madridi është i përgatitur në rast se mbrojtësi i tij Marselo do të largohet në fund të sezonit.

marselo

Media prabë klubit iberik “Bernabeu Digital”, drejtuesit madrilenë pranojnë ta shesin brazilianin për jo më pak se 50 milionë euro. Veterani Marselo është aktivizuar kryesisht këtë sezon si lojtar stoli dhe thuajse e ka humbur vendin në formacionin titullar ndaj Ferland Mendit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com