Nuk e duan më në Liverpul, Loris Karius pranë transferimit te gjigandët…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 20, 2018 | 18:09

Nuk e duan më në Liverpul, Loris Karius pranë transferimit te gjigandët…

Duket se e ardhmja e portierit gjerman Loris Karius është gjithnjë e më shumë larg Liverpulit. Sipas asaj që bëjnë me dije mediat angleze ka një marrëveshje midis lubit anglez dhe gjigandëve turk, Beshiktash për të transferuar lojtarin.

4F3BE0EA00000578-6079277-image-m-41_1534777232552

25- vjeçari ishte titullar duke e fituar vendin përballë Simon Minjolet por pas gabimeve të njëpasnjëshme të tij duket se te “The Reds” nuk kanë më besim. Këtë merkato në Anfilld zbriti dhe portieri brazilian Alison i cili do të jetë titullari i padiskutueshëm, duke mos lënë asnjë hapësirë për gjermanin.

www.minuta90.com