“Nuk dua të ndaloj së ëndërruari”, Ana Falki feston me foto provokuese fitoren e Lacios

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 17, 2020 | 23:45


“Nuk dua të ndaloj së ëndërruari”, Ana Falki feston me foto provokuese fitoren e Lacios

Lacio ka arritur të marrë një fitore të madhe me përmbysje ndaj Interit, mbrëmjen e djeshme dhe i ka rrëmbyer zikaltërve vendin e dytë.

FBL-ITA-SERIEA-LAZIO-INTER-1581888716

Golat e Imobiles dhe Milinkoviç Saviç përmbysën çdo gjë dhe tifozët lacialë tashmë janë në delir.

Një tifoze speciale është Ana Falki, e cila pas fitores së djeshme ka postuar një foto me të brendshme me shallin e Lacios. “Nuk duan të ndalem së ëndërruari…”, shkruan ajo në “Instagram”, duke treguar se dhe ajo beson te titulli këtë sezon.

ana falki

Nuk është hera e parë që Falki poston foto provokuese pas fitores së Lacios, pasi tashmë është bërë një “traditë “ për të .

Ana Falki

falki 33

Ana Alki

falki

falki 4

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com