“Një vajzë që pëlqen futbollin është si goli në transferë”/ Tifozja e Juventusit tërbon fansat me fotot hot

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 14, 2020 | 21:17


“Një vajzë që pëlqen futbollin është si goli në transferë”/ Tifozja e Juventusit tërbon fansat me fotot hot

“Një vajzë që pëlqen futbollin është si një gol në transfertë, vlen dyfish”, kjo ishte shprehja që DJ superseksi, Kristi Suan (Kristina Rescingi) fitoi zemrën e shumë sportdashësve, kryesisht tifozëve të Juventusit.

modelja

Edhe pse me axhendën e ngarkuar për shkak të profesionit të saj si DJ, bukuroshja italiane, protagonist e programit Temptation Island, kur ka kohë të lirë, nuk nguron të jetë prezente në stadium, për të ndjekur skuadrën e zemrës, si dhe ndeshje të tjera.


View this post on Instagram

Sunday scouting the nature 🌾🌱🌳 #me #sunday #good #day #morning #nature #happy #moment

A post shared by Cristina Rescigni (@christyswandj) on

Përveçse një DJ e suksesshme, Kristina Rescingi, preferohet shumë nga fansat edhe për format e saj bombastike, si dhe për fotot hot që ajo poston në rrjetet sociale.

60760032_1054281881436106_3670172695439343616_o

 

 

 

View this post on Instagram

 

Sunday scouting the nature 🌾🌱🌳 #me #sunday #good #day #morning #nature #happy #moment A post shared by Cristina Rescigni (@christyswandj) on

View this post on Instagram

Estate scorsa, qui ero a San Vito lo capo… Mare pazzesco,altro che Maldive… Il giorno prima avevo fatto una delle mie serate pazzesche in Sicilia!! 😍🙌🏼☀️ Che ricordi che ho di quell’isola.. Torneremo piú forti, Tornerò anche ad avere questo fisico 😅😂 Forza 🇮🇹💪🏼 #Staystrong #cosafaremo #questaestate #summer #2020 #sun #mare #pazzesco #sicily #island

A post shared by Cristina Rescigni (@christyswandj) on

View this post on Instagram

Goodmorning ☀️😃 Buon weekend amici 😍 #sole #home #saturday #red #dress #smile #forza #ritorneremo #dj #club #italy #dance

A post shared by Cristina Rescigni (@christyswandj) on

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com