Një tjetër kampion bote në MLS, Bekam përgatit goditjen e radhës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 11, 2020 | 18:11


Një tjetër kampion bote në MLS, Bekam përgatit goditjen e radhës

Pas Bleis Matuidi duket se një tjetër kampion bote mund të përfundojë në Amerikë. Bëhet fjalë për Mario Gëcen që mund të transferohet tek ekipi i Dejvid Bekam në MLS, Inter Majemi.

gece

Lajmi është dhënë nga “BIld”. Ish- lojtari i Dortmund për momentin është pa ekip dhe është në listën e disa skuadrave. Mario Gëce ishte futbollisti që i dha Kupën e Botës, Gjermanisë me golin e tij në finale kundër Argjentinës.

Matuidi ndërkohë thuhet se ka arritur marrëveshje me Inter Majemin dhe shumë shpejt pritet të kalojë në Amerikë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com