Një rikthim te Gjermania? Ja si shprehet Lëv për çështjen “Mesut Ozil”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 17:06

Një rikthim te Gjermania? Ja si shprehet Lëv për çështjen “Mesut Ozil”

Trjaneri i Gjermanisë, Joakim Lëv ka zbuluar se nuk ekziston më një çështje që Mesut Ozil të kthehet në Kombëtaren e Gjermanisë. Lojtari i Arsenalit u vu në qendër të kritikave pas një fotoje që bëri me presidentin Rexhep Taip Erdogan ku dhe e quajti presidentin e tij.

0_Germany-Ascona-Training-Camp-Day-2

Trajneri ka thënë së fundmi se: “Mesut Ozili nga pikëpamja ime deklaroi dorëheqjen dhe i mbylli vetë dyert. Një rikthim nuk është më një çështje”.

0_World-Cup-Group-F-Germany-vs-Mexico

www.minuta90.com