Nisin negociatat, edhe Rei Manaj drejt Superligës turke. Zbulohet klubi që ka “trokitur” në derën e Barcelonës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 24, 2020 | 19:00


Nisin negociatat, edhe Rei Manaj drejt Superligës turke. Zbulohet klubi që ka “trokitur” në derën e Barcelonës

Pas Armando Sadikut dhe Sokol Cikalleshit, një tjetër sulmues i Kombëtares, mund të përfundojë në Superligën turke. Bëhet fjalë për futbollistin lushnjar Rei Manaj, i cili aktualisht është pjesë e Barcelonës.

reymanaj-barcelona

Për 23-vjeçarin ka shfaqur interes klubi i Kasimpasha. Mësohet se klubi turk ka “trokitur” në derën e katalanasve në orët e fundit, teksa kanë filluar negociatat për transferimin e Manajt në Superligën turke.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com