Nis shitja e biletave për ndeshjen e Shqipërisë ndaj Izraelit, FSHF publikon çmimet

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 4, 2018 | 13:56

Nis shitja e biletave për ndeshjen e Shqipërisë ndaj Izraelit, FSHF publikon çmimet

FSHF ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave online për ndeshjen e Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. Ky takim do të zhvillohet në datën 7 shtator në 20:45.

fshf

Stadiumi përzgjedhur është “Elbasan Arena”. Më poshtë do të gjeni edhe çmimin e biletave për çdo tribunë përkatëse:

Capture

www.minuta90.com