Ngjashmëri e frikshme, De Gea gjen sozinë e tij në Angli

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 4, 2020 | 16:26


Ngjashmëri e frikshme, De Gea gjen sozinë e tij në Angli

Portieri i Mançester Junajtid, David De Gea duket se e ka gjetur sozinë e tij. Bëhet fjalë për trajnerin e Ros Kauntit, Stuart Ketlell që ka ngjashmëri të frikshme me spanjollin.

david-de-gea-manchester-united-2019-20_bgo19hq6bz6210tgskrynpojm

Ka qenë vetë De Gea që ka postuar një foto të Ketlell në rrjetet sociale ku dhe shpreh habinë për ngjashmërine e madhe mes tyre. I pari që reagoi në postimin e portierit spanjoll ka qenë shoku i skuadrës tek Mançester Junajtid, Markus Rashford që është shkrirë së qeshuri, si jo pak njerëz të tjerë që kanë parë postimin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com