Ngjarje e rëndë, ndërron jetë në moshën 25-vjeçare e fejuara e futbollistit argjentinas

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 30, 2020 | 21:50


Ngjarje e rëndë, ndërron jetë në moshën 25-vjeçare e fejuara e futbollistit argjentinas

 Një ngjarje e rëndë ka tronditur Argjentinën. E fejuara e futbollistit Rikardo Kenturion, Melodi Pasini, ka humbur jetën pas një ataku kardiak. Ajo ishte vetëm 25-vjeç, teksa pësoi sulm në zemër duke drejtuar makinën e saj në rrugët e qytetit të Lanusit.

ngjarje e rende

Ajo ishet e fejuar prej 5 vitesh me futbollistin argjentinas, i cili në sezonet 2013-2014 dhe 2017-2018 ishte pjesë e Serisë A, teksa aktivizohet me Xhenoan. Aktualisht futbollisti 27-vjeçar ishte huazuar te Velez në kampionatin argjentinas.

melody

Muere-futbolista-Ricardo-Centurion-accidente_15819450

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com